بیانیه‌ پایگاه بسیج شهید صادقی‌مقدم سازمان نوسازی مدارس کشور؛

تروریستی خواندن سپاه، دست‌درازی به موجودیت نهاد رسمی یک کشور است/ سپاه پاسداران مولود و شجره طیبه انقلاب اسلامی است

۲۰ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۷ کد : ۱۱۰۰ اخبار مهم
پایگاه مقاومت بسیج شهید صادقی‌مقدم سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، با صدور بیانیه‌ای؛ اقدام نابخردانه دولت آمریکا مبنی بر قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمان‌های تروریستی را محکوم کرد.
تروریستی خواندن سپاه، دست‌درازی به موجودیت نهاد رسمی یک کشور است/ سپاه پاسداران مولود و شجره طیبه انقلاب اسلامی است


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، پایگاه مقاومت بسیج شهید صادقی‌مقدم با صدور بیانیه‌ای، اقدام نابخردانه دولت آمریکا مبنی بر قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمان‌های تروریستی را محکوم کرد.

متن پیام بدین شرح است:

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مولود انقلاب اسلامی و شجره طیبه‌ای است که در ۴۰ سال گذشته، علاوه بر حفظ امنیت و دفاع از امنیت ارضی در فعالیت‌های امدادرسانی و جهادی بی هیچ چون و چرایی حضور فعال داشته است.

با وجود سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه، دولت آمریکا بارها طعم شکست نقشه‌ها و توطئه‌های خودخواهانه و قدرت‌طلبانه خود را چشیده است و حال در اقدامی نابخردانه، یکی از نهاد‌های نظامی رسمی یک کشور را در لیست گروه‌های تروریستی قرار می‌دهد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که به استناد اصل ۱۵۰ قانون اساسی، یکی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود بارها توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی مورد توجه و تمجید قرار گرفته است و این طبیعی است که دشمن قسم‌خورده انقلاب از هیچ تلاشی برای تضعیف و تخریب این نهاد فروگذاری نکند، آن هم در شرایطی که درست یک روز پیش از برگزاری انتخابات سراسری رژیم صهیونیستی است و بنیامین نتانیاهو برای پیروزی راه دشواری در پیش دارد.

این اقدام ناهنجار بین‌المللی بار دیگر دست درازی آمریکا به موجودیت جمهوری اسلامی و حمایت از تروریسم را به طور مشهود اعلام کرده است تا باز هم به غارتگران هویت انسانی خوش خدمتی کرده باشد.

پایگاه مقاومت بسیج شهید صادقی مقدم


نظر شما :