حاجی‌بابایی در بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز:

مدرسه‌سازی صدقه جاریه است

۲۹ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۵:۴۴ کد : ۱۱۹۰ همدان
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس بر اهمیت و ضرورت مدرسه‌سازی تاکید کرد و آن را صدقه جاریه دانست.
مدرسه‌سازی صدقه جاریه است
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس همدان، حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی  در جمع خیرین مدرسه‌ساز و مدرسه‌یار بیان کرد: مدرسه‌سازی در راستای اهداف بزرگ قرآنی است و با روح و روان انسان ارتباط تنگانگ دارد.
 
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس اضافه کرد: مدرسه سازی سازی صدقه جاریه است که تا ابد ادامه دارد  و با  انجام این مهم  شرایطی فراهم می شود که
استعداد کودکان، بزرگترین سرمایه  جامعه،  شکوفا خواهد شد.
 
استانداردسازی مدارس از اولویت های دولت است
 
در ادامه  فرزاد تیموری مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اظهار کرد: استانداردسازی مدارس از اولویت‌های دولت است که با همت خیرین محقق خواهد شد.

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان  گفت: زیربنای توسعه هر کشور آموزش و پرورش است همچنین این دستگاه برای پیشرفت به نیروی انسانی ماهر و فضاهای با کیفیت و شاداب آموزشی نیاز دارد.

تیموری بیان کرد: نگاه دولت به مدارس به نحو شایسته‌ای در بودجه های دولت دیده شده است که از جمله آن می‌توان به  استاندارد سازی مدارس اشاره کرد.

براساس گزارش‌ها بالغ برمبلغ۳۰۰میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی توسط خیرین مدرسه‌ساز و مدرسه‌یار در طول سال‌ تحصیلی به آموزش و پرورش شهرستان فامنین داده شده است.

 

کلید واژه ها: خیرین مدرسه سازمدرسه سازیحمیدرضا حاجی باباییمدرسه یارینوسازی مدارس همدان


نظر شما :