با حضور مسئولان استانی؛

بیست و یکمین جشنواره خیّرین مدرسه‌ساز استان البرز برگزار شد

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۷:۰۷ کد : ۱۴۲۳ البرز
بیست و یکمین جشنواره خیّرین مدرسه‌ساز استان البرز با حضور مسئولان استانی و نماینده مردم این استان برگزار شد.
بیست و یکمین جشنواره خیّرین مدرسه‌ساز استان البرز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان البرز، بیست و یکمین جشنواره خیّرین مدرسه‌ساز استان البرز با حضور خیّرین نیک‌اندیش و مسئولان کشوری و استانی با رویکرد افزایش ایمنی مدارس برگزار شد.

حمید دلاوریان در آغاز مراسم از زحمات خیّرین نیک‌اندیش مدرسه‌ساز که در سال‌های متمادی در امر مدرسه‌سازی تاثیر داشتند و در استان البرز در رفع محرومیت‌های فضای آموزشی  گام برداشتند، تشکر کرد.

وی ادامه داد: جشنواره خیّرین مدرسه‌ساز با دو هدف کلی  تکریم از خیّرین مدرسه‌ساز استان و ترویج و گسترش فرهنگ مشارکت در امر مدرسه سازی برگزار شد.

در ادامه مراسم محمدرضا اسپرورین رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان البرز در این آیین اظهار داشت: هر فردی با هر توان مالی می‌تواند در حرکت مقدس مدرسه سازی مشارکت کند.

وی افزود: مجمع خیّرین مدرسه ساز از دل مردم این مرزو بوم برخاسته است تا با عزم و اراده استوار آنان گام های بلند و ماندگاری در رفع معضلات آموزشی در کشور از جمله البرز برداشته شود.
 

محمد جواد کولیوند نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا نیز در این آیین اظهار داشت: 40 سال از انقلاب اسلامی می گذرد و  ملت ایران در عرصه‌های مختلف از جمله ساخت مدارس ثابت کردند که در صحنه حضور دارند البته دولت هم برای ایجاد زیرساخت ها نیاز به مشارکت های مردمی به ویژه در ساخت و تجهیز مدارس دارد.
 

 

کلید واژه ها: بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز البرزخیرین مدرسه ساز


نظر شما :