معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور:

جذب اعتبارات پروژه‌های عمرانی - آموزشی البرز افزایش چشمگیری دارد

۰۸ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۵ کد : ۱۴۷۷ البرز
معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: عملکرد نوسازی مدارس البرز در جذب اعتبارات عمرانی-آموزشی منجر به جذب اعتبارات سه برابری در سال ۹۸ شده است.
جذب اعتبارات پروژه‌های عمرانی - آموزشی البرز افزایش چشمگیری دارد

 به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس داریوش ورناصری در بازدید از از فضاهای آموزشی استان البرز ضمن تشکر از عملکرد اداره کل نوسازی مدارس استان در جذب اعتبارات اظهار داشت: عملکرد قابل توجه اداره کل نوسازی مدارس البرز در مرحله اول و دوم  بند «ز» و بند  «م» جذب اعتبارات در سال 1397 مثبت بوده است.

معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: عملکرد استان در جذب اعتبارات منجر به تامین و جذب اعتبار سه برابری در سال 1398 برای استان البرز شده است که در امر مهم مدرسه‌سازی تاثیر بسزایی خواهد داشت. 

در ادامه محمد دلاوریان مدیرکل نوسازی مدارس استان البرز اظهار کرد: در سال 97 از نظر تخصیص اعتبارات ملی سال بسیار پر برکتی بود چنانکه در این سال بیش از هفت برابر نسبت به سال 96 اعتبارات ملی​ افزایش یافت در حالی که در سال96 مبلغ 100 ​میلیارد ریال اعتبار داشتیم و این مبلغ در سال 97 به بیش از 700 میلیارد ریال افزایش یافت.

شایان ذکر است؛ هماهنگی‌های لازم بری جذب همه‌جانبه جذب اعتبارات مرحله سوم بند «م» و بند  «ب»  و جبران کمبود نیروی انسانی از جمله مسائل مهم مطرح شده در این جلسه بود.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس البرزفضای آموزشی


( ۱ )

نظر شما :