همزمان با آغاز سال تحصیلی؛

۴۸۲ کلاس درس جدید به مدارس استان اصفهان اضافه شد

۰۳ مهر ۱۳۹۸ | ۱۲:۵۹ کد : ۲۵۰۸ اخبار مهم
مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان، طی نشست خبری در جمع خبرنگاران گفت: همزمان با شروع سال تحصیلی جدید، ۹۳ پروژه با ۴۸۲ کلاس درس به فضای آموزشی استان اضافه شد.
۴۸۲ کلاس درس جدید به مدارس استان اصفهان اضافه شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان، سید مهدی میربد با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران گفت: این تعداد فضای آموزشی  با 94 هزار و 204 مترمربع زیربنای آموزشی با اعتباری بالغ بر 954 میلیارد ریال تکمیل و جهت بهره برداری به آموزش و پرورش استان تحویل شده است.

وی افزود: 20 پروژه با 35 کلاس درس  با اعتباری بالغ بر 122 میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی، 58 پروژه با 343 کلاس درس  با اعتباری بالغ بر 670 میلیارد ریال با مشارکت  دولت و خیرین مدرسه‌ساز و 15 پروژه با 104 کلاس درس با اعتباری بالغ بر 161 میلیارد ریال بصورت  کامل توسط خیرین مدرسه ساز احداث شده است.

مدیرکل نوسازی مدارس اصفهان ادامه داد: این پروژه ها از لحاظ  کاربری شامل 57 پروژه آموزشی و 6 مورد توسعه کلاس، 10 سالن ورزشی، 7 سالن چند منظوره، 10 باب نمازخانه و کتابخانه و  3 مورد سایر فضاها بوده است.

این مقام مسئول در استان همچنین عنوان کرد: طی سال 1397 تعداد 46 پروژه شامل 300 کلاس درس عملیات استاندارد سازی سیستم های گرمایشی انجام شده است.

بر اساس این گزارش؛ مراسم افتتاح رسمی سه پروژه  در مناطق مختلف استان اصفهان در آغازین روزهای ماه مهر با حضور معاونین و کارشناسان اداره کل نوسازی مدارس، مدیران آموزش و پرورش مناطق و جمعی از مقامات استانی و محلی، برگزار شد.

افتتاح دبستان خیرساز شهید ربیعی منفرد گلپایگان

این مدرسه با مشارکت فرزندان شهید عبدالله ربیعی منفرد و اعتبارات اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان، در زمینی به مساحت2 هزار و 343 مترمربع و با زیربنای هزار و 456 مترمربع اجرا شده که دارای 12 کلاس درس، 3ا تاق اداری، کتابخانه و سالن اجتماعات است.

افتتاح مدرسه کبوتران حرم رضوی هرند منطقه جلگه

این مدرسه با مشارکت حاج هدایت الله ناظمی هرندی و اعتبارات اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان، در زمینی به مساحت 2188 مترمربع و با زیربنای کل 580 مترمربع اجرا شده که دارای 6 کلاس درس، یک اتاق اداری، نمازخانه و سالن چند منظوره است.

افتتاح مجتمع آموزشی ورزشی حاج سید احمد لاجوردی و پسران کاشان

تمام اعتبار این پروژه توسط خیر گرانقدر حاج سید رضا لاجوردی، در زمینی به مساحت 2399 مترمربع و با زیربنای 3904 مترمربع اجرا شده است.

این مجتمع آموزش، ورزشی دارای 9 کلاس درس، 4 اتاق اداری، آزمایشگاه، کتابخانه، سالن ورزشی، اتاق بهداشت است.

کلید واژه ها: افتتاح مدرسهنوسازی مدارس اصفهان


نظر شما :