رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور:

در دهه سوم فعالیت مجامع خیّرین مدرسه‌ساز، بیست و یکمین جشنواره پربارتر و باشکوه‌تر برگزار می‌شود

۰۷ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۶ کد : ۵۷۶ اخبار برگزیده
رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور در گردهمایی رؤسای مجامع خیّرین مدرسه‌ساز استان‌های سراسر کشور با اشاره به آغاز دهه سوم فعالیت مجامع خیّرین مدرسه‌ساز گفت: بیست و یکمین جشنواره خیرین، پربارتر و با شکوه‌تر از جشنواره‌های گذشته برگزار می‌شود.
در دهه سوم فعالیت مجامع خیّرین مدرسه‌ساز، بیست و یکمین جشنواره پربارتر و باشکوه‌تر برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، محمدرضا حافظی با بیان اینکه خیّرین مدرسه‌ساز، بسترهای رشد و شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان را فراهم می‌کنند، گفت: در بیست سال گذشته شاهد افزایش کمی و کیفی فعالیت خیّرین نیکوکار در عرصه مدرسه‌سازی بوده‌ایم.

وی افزود: خیّرین مدرسه‌ساز با هوشمندی و درک دقیق و صحیح از شرایط اقتصادی کشور، طی دو سال اخیر مشارکت خود را در توسعه فضاهای آموزشی کشور افزایش داده اند.

رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور، نقش خیرین مدرسه‌ساز را توسعه و تعالی فرهنگ "کار خیر" در جامعه بسیار با اهمیت دانست و اظهار داشت: این جمع نیکوکاران، الگویی برای خیّرین در حوزه‌های دیگر شده‌اند و البته قدیمی‌ترین و منسجم‌ترین تشکل مردمی که فعالیت‌های خود را با هوشمندی در راستای توسعه فرهنگ و انسان‌سازی سوق می‌دهند؛ خیرین مدرسه‌ساز هستند.

وی با اشاره به عضویت وزیر و معاون وزیر در شورای جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور خاطرنشان ساخت: به دلیل مکانیابی علمی و بر اساس نیازسنجی آموزش و پرورش و همچنین طراحی، معماری و نظارت‌های دقیق سازمان نوسازی مدارس کشور، خیرین مدرسه‌ساز فعالیت‌های خود را با خاطر آسوده انجام می‌دهند.

کلید واژه ها: رئیس جامعه خیرین مدرسه سازبیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه‌سازتوسعه فرهنگ کار خیرخیرین مدرسه ساز


نظر شما :