در چهل سالگی انقلاب؛

هنرستان فنی و حرفه‌ای دخترانه برکت در شهرستان بوئین‌زهرا افتتاح شد

۱۵ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۴ کد : ۶۴۷ اخبار مهم
به مناسبت گرامیداشت ایام الله مبارک دهه فجر، هنرستان فنی و حرفه‌ای دخترانه برکت در روستای شاهین تپه شهرستان بوئین‌زهرا از توابع استان قزوین افتتاح شد.
هنرستان فنی و حرفه‌ای دخترانه برکت در شهرستان بوئین‌زهرا افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان قزوین؛ در چهارمین روز از ایام فجر انقلاب، هنرستان فنی و حرفه‌ای دخترانه برکت با حضور استاندار قزوین، نماینده شهرستان بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش استان، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و جمعی دیگر از مسئولان استانی و شهرستانی، به بهره‌برداری رسید.

این هنرستان، نوزدهمین پروژه بنیاد برکت در استان قزوین است که با اعتباری بالغ بر10 میلیارد ریال و زیربنای 740 مترمربع، با مشارکت بنیاد برکت احداث شده و مورد بهره‌برداری قرار گرفت. دبستان برکت روستاهای مشکین آباد و زویار ناحیه 1 قزوین نیز در روزهای آتی دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسند.

شایان ذکر است؛ زمین این پروژه توسط خیّر نیکوکار، "سیدرضا حسینی" به آموزش و پرورش اهدا شده است.

گفتنی است؛ در این هنرستان 180 هنرجو در رشته های طراحی دوخت، حسابداری و علوم گیاهان دارویی به تحصیل دانش و مهارت می‌پردازند.

استاندار قزوین در این مراسم با اشاره به اینکه تنها راه درمان دردهای جامعه، توجه به آموزش و پرورش است،از اقدامات ارزشمند خیّرین در جهت توسعه فضاهای آموزشی استان قدردانی نمود.


نظر شما :