در چهل سالگی انقلاب؛

۱۵ فضای آموزشی و پرورشی در کرمان به بهره‎‌برداری رسید

۱۶ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۰ کد : ۶۶۵ اخبار مهم
مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان گفت: همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۱۵ فضای آموزشی و پرورشی در سطح استان به بهره‌برداری رسید.
۱۵ فضای آموزشی و پرورشی در کرمان به بهره‎‌برداری رسید

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس کرمان، غلامرضا رجایی با بیان اینکه در ایام دهه فجر 14 فضای آموزشی و یک خوابگاه دانش‌آموزی در استان افتتاح شد، تصریح کرد: 14 فضای آموزشی با 61 کلاس درس و 5 هزار و 250 مترمربع زیربنای آموزشی و اعتباری بالغ بر 42 میلیارد و 15 میلیون ریال در کرمان و شهرستان‎‌های رودبار، ریگان، فهرج، منوجان، رفسنجان، رابر و بافت افتتاح شد.

وی افزود: هم‌چنین در این ایام یک خوابگاه دانش‌آموزی با 965 مترمربع زیربنای آموزشی و اعتباری بالغ بر 14 میلیارد و 826 میلیون ریال در شهرستان ریگان افتتاح شد و در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفت.

مدیرکل نوسازی مدارس کرمان با توجه به مشارکت خیّرین در امر مدرسه‌سازی، خاطرنشان کرد: از  مجموع پروژه‌های افتتاحی 13 پروژه با مشارکت خیّرین مدرسه‌ساز و 2 پروژه از محل اعتبارات استانی ساخته شده است.

رجایی در ادامه یادآور شد: بعد از انقلاب اسلامی 4 هزار و 124 مدرسه در قالب 19 هزار و 257 کلاس درس  و یک میلیون و 761 هزار مترمربع زیربنای آموزشی در استان ساخته شده است.

وی بیان کرد: اکنون به برکت انقلاب اسلامی در دورترین و محروم‌ترین نقاط استان کرمان شرایط  تحصیل برای دانش‌آموزان فراهم شده است.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس کرمانخیرین مدرسه‌سازیوم الله دهه فجر


نظر شما :