در چهل سالگی انقلاب؛

۵ پروژه آموزشی در استان همدان افتتاح شد

۲۱ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۸:۴۸ کد : ۶۹۹ همدان
همزمان با فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پنج پروژه آموزشی در شهرستان‌های استان همدان افتتاح شد.
۵ پروژه آموزشی در استان همدان افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس همدان، مدرسه‌ بنیاد برکت در اسلام شهر آق گل از توابع شهرستان ملایر نخستین پروژه‌ای بود که افتتاح شد. این مدرسه در قالب 9 کلاس درس با 850 مترمربع زیربنای آموزشی و اعتباری بالغ‌بر یک میلیارد و 100 میلیون تومان توسط بنیاد برکت ساخته شده است. هم‌چنین کارگاه آموزشی هنرستان حضرت علی (ع) نیز به بهره‌برداری رسید. این کارگاه با 330 مترمربع زیربنا و اعتباری بالغ‌بر 360 میلیون تومان ساخته شده است. 

دبستان سمیه فیروزان از دیگر پروژه‌های افتتاحی استان همدان بوده است که در قالب 9 کلاس درس، 4 اتاق اداری و یک باب سالن اجتماعات در منطقه خزل از توابع شهرستان نهاوند با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون تومان ساخته و افتتاح شد.

شایان ذکر است، در این ایام مدرسه 6 کلاسه بنیاد برکت در روستای گندوز منطقه سردرود نیز افتتاح شد. این مدرسه با 667 مترمربع زیربنای آموزشی، یک هزار و 200 مترمربع محوطه‌سازی و 140 متر دیوار کشی و اعتباری بالغ بر 750 میلیون تومان توسط بنیاد برکت ساخته شده است.

دبستان 3 کلاسه امام سجاد (ع) روستای میوله از توابع شهرستان اسد آباد نیز در این ایام افتتاح شد. این مدرسه با 180 مترمربع زیربنای آموزشی و اعتباری بالغ بر 250 میلیون تومان ساخته شده است.

کلید واژه ها: نوسازی مدارس همداندستاوردهای انقلاب اسلامیپروژه آموزشی


نظر شما :