عملیات ساخت مجتمع آموزشی ۳۶ کلاسه حیات طیبه در البرز آغاز شد

۱۹ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۲ کد : ۸۲۷ البرز
مدیرکل نوسازی مدارس البرز از آغاز عملیات اجرایی مجتمع آموزشی ۳۶ کلاسه حیات طیبه به همت خیّر مدرسه‌ساز "محمد حسین سرافراز" در ماهدشت خبر داد.
عملیات ساخت مجتمع آموزشی ۳۶ کلاسه حیات طیبه در البرز آغاز شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس البرز، محمد دلاوریان در این مراسم گفت: عملیات اجرایی مجتمع آموزشی حیات طیبه حضرت زهرا (س) در زمینی به مساحت 12 هزار و 300 مترمربع با 11 هزار و 450 مترمربع زیربنای آموزشی و اعتباری بالغ بر 150 میلیارد ریال به همت خیّر مدرسه‌ساز "محمدحسین سرافراز" در ماهدشت کرج آغاز شد.

وی افزود: این پروژه در قالب 36 کلاس درس ساخته خواهد شد که با افتتاح این مدرسه امکان تحصیل برای دانش‌آموزان مقطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم فراهم می‌شود.

مدیرکل نوسازی مدارس البرز خاطرنشان کرد: کل اعتبار ساخت و تکمیل این پروژه آموزشی توسط خیّر نیک‌اندیش "محمدحسین سرافراز" تأمین خواهد شد.

در ادامه، محمدحسین سرافراز، خیّر مدرسه‌ساز گفت: سرانه فضای آموزشی استان البرز کم‌تر از میانگین کشوری است به گونه‌ای که در جدول رده‌های استانی جزو استان‌های انتهایی جدول است.

وی افزود: با آغاز عملیات اجرایی این مجتمع آموزشی حداقل برای 3 هزار نفر در شهر ماهداشت به صورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغال زایی می‌aود.

این خیّر مدرسه‌ساز با بیان اینکه توفیقی بالاتر از مدرسه‌سازی وجود ندارد، خاطرنشان کرد: مدرسه احداثی را به‌نام "حضرت زهرا (س)" نامگذاری خواهم کرد زیرا ایشان محور و اساس خلقت هستند.


نظر شما :