مدیرکل نوسازی مدارس البرز:

عملیات اجرایی سه واحد آموزشی خیّرساز در نظرآباد آغاز شد

۱۳ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۸:۳۰ کد : ۸۴۳ البرز
مدیرکل نوسازی مدارس البرز گفت: به همت خیّر مدرسه‌ساز "حاج حسن صراف‌زاده" کلنگ ساخت یک مجتمع آموزشی مشتمل بر سه واحد آموزشی در شهرستان نظرآباد آغاز شد. 
عملیات اجرایی سه واحد آموزشی خیّرساز در نظرآباد آغاز شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس البرز، محمد دلاوریان در این مراسم، گفت: به همت خیّر مدرسه‌ساز "حاج حسن صراف‌زاده" عملیات اجرایی سه واحد آموزشی به‌نام "حضرت فاطمه الزهرا (س)" در شهرک فرهنگیان شهرستان نظر آباد آغاز شد.

وی با بیان اینکه این خیّر نیک‌اندیش احداث یک مدرسه به‌نام "حضرت فاطمه الزهرا (س)"  را در کارنامه خود دارد، افزود: این سه واحد آموزشی در زمینی به مساحت 9 هزار مترمربع با 11 هزار و 350 مترمربع زیربنای آموزشی و اعتباری بالغ بر 15 میلیارد تومان توسط این خیّر مدرسه‌ساز احداث خواهد شد.

مدیرکل نوسازی مدارس البرز یادآور شد: هر یک از واحدهای آموزشی در قالب 12 کلاس درس ساخته خواهد شد که دو واحد آموزشی برای دانش‌آموزان با نیازهای ویژه در نظر گرفته شده است که با امکاناتی نظیر اتاق کاردرمانی، شنوایی سنجی، اتاق پزشک، آزمایشگاه، اتاق تماشای فیلم، اتاق بازی، اتاق دبیران و مدیران و .... ساخته خواهد شد.

شایان ذکر است، مراسم آغاز عملیات اجرایی این واحدهای آموزشی خیّرساز با حضور مدیرعامل مجمع خیّرین مدرسه‌ساز کشور، رئیس و اعضای مجمع خیّرین مدرسه‌ساز استان، مدیرکل آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولان استان و شهرستان برگزار شد.

کلید واژه ها: دانش‌آموزان با نیازهای ویژه


نظر شما :