برگزاری بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان طبس

برگزاری بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان طبس

۱۵ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۷:۴۱ کد : ۹۵۰ اخبار و رویداد
تعداد بازدید:۷۱
یست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان طبس برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان طبس
برگزاری بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان طبس

بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان طبس برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان طبس با هدف تکریم از خیرین مدرسه ساز و تشویق فرهنگ خیر و خیرخواهی با حضور مدیران کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش استان، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس، معاون فنی بنیاد علوی و تنی چند از سایر مسئولین استان و شهرستان در کانون فرهنگی هفتم تیر طبس برگزار گردید.
در این مراسم محمد رضا بیکی مدیر کل نوسازی مدارس استان ضمن تشکر از خیرین مدرسه ساز شهرستان طبس میزان تعهدات جشنواره بیستم را بالغ بر بیست و یک میلیارد تومان ذکر نمود.
ایشان میزان تعهدات احداثی در این جشنواره را هیجده میلیارد و ففتصد میلیون تومان ذکر کرد و افزود با تحقق این مبلغ تعهد در جشنواره بیستم 224 کلاس درس به فضاهای آموزشی استان افزوده می گردد.

مدیر کل نوسازی مدارس خاطر نشان نمود: در حاشیه این جشنواره از مدرسه 6 کلاسه فهالنج با زیر بنای 602 متر مربع ساختمان آموزشی و اعتبار 854 میلیون تومان بهره برداری می گردد که از مجموع اعتبار هزینه شده بنیاد علوی 50% این هزینه را تامین و پرداخت نموده است.